MEDFOBERDENT
43-400 Cieszyn , ul. Kościuszki 12c
Tel./Fax 33 8518441 lub 33 8518442
43-300 Bielsko-Biała,
ul. Broniewskiego 39
Tel. 789 268 245
Informacja o polityce cookies ...
Projekt i wykonanie - Marek Landowski
www.marlan.pl
 
Centrum Medyczno Stomatologiczne MEDFOBERDENTw Cieszynie to nowoczesna klinika świadcząca usługi medyczne ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii w tym implantów.
Doskonałe wyposażenie w najwyższej klasy nowoczesne urządzenia medyczne oraz stosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów medycznych umożliwia nam leczenie naszych Pacjentów zgodnie z najwyższymi standardami.
Wysokie kwalifikacje naszych lekarzy oraz dbałość o zdobywanie najnowszej wiedzy i umiejętności gwarantują świadczenie usług medycznych w naszej placówce przez najwyższej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. Szerokie kontakty naukowe w kraju i za granicą pozwalają nam na nieustanną weryfikację najnowszych odkryć medycznych z umiejętnościami naszej kadry.
Położenie kliniki blisko centrum Cieszyna umożliwia łatwy, wygodny dojazd. Nowoczesny budynek jest w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych z podjazdem i windą. Pomieszczenia centrum posiadają klimatyzację. Oświetlony i ogrodzony parking ułatwia naszym pacjentom korzystanie z naszego obiektu.